Financial Chinese Pro

Eğitici Program
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 24.50 TL
  • Boyut 5.5
  • Version 2.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Bravolol
Finans konusunda sizlere çok yeni şeyler öğretecek ve sizi iş konusunda sizi geliştirecek olan bu program ile siz de başarının kapısını sonuna kadar açabilirsiniz.

İş hayatınızda size yardımcı olacak ve patronunuzun gözüne girmenizi sağlayacak olan bu program sayesinde siz de ikinci dilinizi elde etmiş olacaksınız. İş görüşmelerinde uluslar arası finansal olaylarda çeviri sorunu yaşayıp gelişmeleri anında takip etmekte sıkıntı yaşıyorsanız bu program ile bunların hepsine anında son vermeniz mümkün. Program içerisinde yer alan hikayeleri okuyup sürekli olarak yeni kelimeler ve sürekli yeni kalıplar görerek kendinizi geliştireceksiniz. Eğer onca emek sarf edip elde ettiğiniz İngilizce bilgilerinize değer veriyor ve onları korumak istiyorsanız bu programı mutlaka indirmelisiniz.

Programın olayı çok basit içerisinde İngilizce bilginizi kullanarak Çince öğrenmenizi sağlayacak olan bir sözlük yer almaktadır. Eğer ki İngilizce bilginize güveniyor ve bununla beraber Çince da öğrenmek istiyorsanız bu program tam da ihtiyacınız olacak olan şey. Hem İngilizce bilgileriniz taze kalacak hem de bunun yanında yeni bir dil öğrenmiş olacaksınız.

Siz de bu ayrıcalığa sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey hemen indir butonuna basmaktır. Size hayatınıza ve iş hayatınıza büyük faydası olacak olan bu programa hemen sahip olmak için yapmanız gereken şey çok basit hemen indir butonuna basın ve İngilizce bilgilerinizi katlayacak bu harika programa hemen sahip olun. 

Financial Chinese Pro indir